
Veranderen begint met LEF
Veranderen kun je niet alleen, daar is veel voor nodig. Het begint met LEF om het anders te durven doen. Durf los te laten wat je hebt, zonder precies te weten wat je ervoor terug krijgt. Durf voorop te lopen en van de geijkte paden af te wijken.
Er zijn diverse manieren om invulling te geven aan noodzakelijke veranderprocessen binnen je organisatie. Bij procesgericht werken is er een gezamenlijke verandering, doordat je alle betrokkenen meeneemt in de besluitvorming. Lees allemaal hetzelfde boek en ga vooral samen aan de slag. Hierdoor verloopt het verandertraject soepeler. De verandering is meer gedragen en de kans van slagen is groter.
In Veranderen begint met LEF geven we houvast aan iedereen die procesgericht wil werken. De informatie in dit boek is voor iedereen op een toegankelijke wijze beschikbaar en toepasbaar, ondersteund met visuele informatie. We combineren onze ervaring als medewerker én ondernemingsraadslid in vele praktijkvoorbeelden, onderbouwd met theorie maar vooral met praktische handvaten om zelf aan de slag te gaan.
Na het lezen van dit boek kun je met een rugzak vol gereedschap je eigen weg kiezen.
Veranderen begint met LEF, welke weg kies jij?