Mijn hoofd verdwaalt
Mijn hoofd verdwaalt
Is de titel van het boek geschreven door Laila Keuning.
Over haar ervaringen na de diagnose Posterieure Corticale Atrofie. PCA is een zeldzame vorm van dementie.
Wat gebeurt er als je zicht steeds slechter wordt en verdwijnt terwijl je ogen nog goed zijn? Als letters dansen op papier, gezichten onscherp worden en vervagen en dagelijkse handelingen ineens onbegrijpelijk worden?
In dit indringende en persoonlijke boek vertelt Laila over het leven met Posterior Corticale Atrofie (PCA), een zeldzame vorm van dementie die het visuele brein aantast. Met scherpe observaties, pijnlijke herinneringen en momenten van onverwachte helderheid neemt ze de lezer mee in haar eigen wereld. Een wereld die steeds moeilijker te bevatten is maar waar betekenis en menselijkheid voortdurend aanwezig zijn.
Dit boek is geen medisch verslag van een ziekte, maar een verhaal van binnenuit “Ik beschrijf mijn zoektocht naar houvast, verbinding en acceptatie”.
Voor iedereen die te maken heeft met dementie, van dichtbij of van ver, biedt dit boek herkenning, inzicht en verbinding.
- Verzending iedere werkdag
- Kosteloos retourneren





